filtrační písek

Přírodní křemičitý písek

Dodáváme přírodní křemičité písky vysoké chemické čistoty a mechanické odolnosti. Písky jsou prané, sušené a tříděné. Obsah SiO2 více než  99%.

Barvený křemičitý písek

Námi dodávaný barvený křemičitý písek se vyznačuje vysokou chemickou a mechanickou odolností, barevnou stálostí a odolností vůči UV záření.

Barevné vápencové oblázky

Tento přírodní materiál je oblíbený pro svůj přirozený vzhled, je k dostání v různých barvách a zrnitostech. Kamínky jsou prané, omílané ve vodě a sušené.

Filtrační písek

Dodáváme písek pro filtraci pitné vody, písek pro použití v průmyslových filtrech, v bazénech apod. Odpovídá normě ČSN-EN 12904.

Aktivní uhlí, filtrační antracit

Dodáváme aktivní uhlí a filtrační antracit pro filtraci vody, plynů a vzduchu.

Křemičité písky pro sportovní povrchy

Pro zásyp umělých i přírodních sportovních povrchů dodáváme písky přírodní i barvené. Vhodné také pro beachvolejbalové kurty a doskočiště.

Kamenná drť, ostatní kamenivo

Tento přírodní materiál je oblíbený pro svůj přirozený vzhled, je k dostání v různých barvách a zrnitostech. Vhodné např. pro dekorační účely.

Barevné chipsy, glitry

Akrylátové chipsy (vločky)  a polyesterové glitry se používají ve stavebnictví k dekorativním účelům. Vyznačují se vysokou odolností proti UV záření a světlu.

Kamenné koberce

Dodáváme širokou škálu přírodních oblázků vhodných pro pokládku kamenných koberců v interiéru i exteriéru.

Co nabízíme 9. 10. 2016