Křemičitý písek, barevný písek, filtrační písek, aktivní uhlí, barevné chipsy

foto_uvod_1

Již od roku 2005 dodáváme kvalitní křemičitý písek a barevný písek, sortiment jsme postupně rozšířili o barevné vápence, filtrační písek a aktivní uhlí, písek pro sportovní povrchy, kamenné drtě, akrylátové chipsy, polyesterové glitry a kamenivo pro kamenné koberce. Sortiment dodáváme  spokojeným zákazníkům v České Republice, Slovensku, Maďarsku, Rakousku, Slovinsku, Chorvatsku.

Křemičitý písek pro sportovní povrchy je nejčastěji používán pro zásyp tenisových kurtů, fotbalových trávníků, na beach volejbalová hřiště, doskočiště atd.

Barevné vápence jsou u zákazníků ceněny zejména pro přirozený vzhled, nabízíme široký sortiment barev v různých zrnitostech.

Námi dodávaný přírodní křemičitý písek je vysoké chemické čistoty a mechanické odolnosti s obsahem SiO2 více než 99.57%.

Barvené křemičité písky jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi barvení polyuretanovými a epoxidovými pryskyřicemi. Vyznačují se vysokou chemickou a mechanickou odolností, barevnou stálostí vůči UV záření a dobrými estetickými vlastnostmi.

Filtrační písek je používán pro filtraci vody v bazénech, pro filtraci pitné a průmyslové vody v CHÚV (chemická úprava vod) v průmyslových podnicích. Vlastníme certifikát pro použití písku pro filtraci pitné vody vydaný Státním zdravotním ústavem v Praze.

Aktivní uhlí, filtrační antracit adsorbují široké spektrum látek z vody i vzduchu, v průmyslu se hlavně používají při výrobě pitné vody.

Akrylátové chipsy (vločky) a polyesterové glitry se používají ve stavebnictví k dekorativním účelům, vyznačují se vysokou odolností proti UV záření a světlu.

O nás 9. 10. 2016